Sports Team Σαλαμίνα Σωτηρίου στο ΓΣΠ, Νικολάου στο "ΑΕΚ Αρένα"

Σωτηρίου στο ΓΣΠ, Νικολάου στο "ΑΕΚ Αρένα"

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοίνωσε τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 3ης αγωνιστικής  του Πρωταθλήματος CYTA. 

Σάββατο 14.09.2019 / 18:30
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας - ΑΕΛ Λεμεσού
                Στάδιο  :               Γ.Σ.Π
                Διαιτητής            :               Λούκας Σωτηρίου
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Χαράλαμπος Γεωργίου
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Κυριάκος Σωκράτους
                4ος Διαιτητής    :               Ιωάννης Αναστασίου
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :   Μιχάλης Ιωάννου

Σάββατο, 14.09.2019 / 20:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού - ΠΑΦΟΣ FC
                Στάδιο  :               ΤΣΙΡΕΙΟ
                Διαιτητής            :               Νικόλας Νεοκλέους
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Ιωάννης Λαζάρου
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Χαράλαμπος Ξενοφώντος
                4ος Διαιτητής    :               Κωνσταντίνος Φελλάς
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Κώστας Καπιτανής

Κυριακή, 15.09.2019 / 18:00
ΑΕΚ Λάρνακας - ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
                Στάδιο  :               AEK ARENA
                Διαιτητής            :               Γιώργος Νικολάου
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Μάριος Καλογήρου
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Μιχάλης Μαρίνου
                4ος Διαιτητής    :               Ανδρέας Κωνσταντίνου
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ανδρέας Δημητρίου

Κυριακή, 15.09.2019 / 18:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς - ΕΘΝΙΚΟΣ Αχνας
                Στάδιο  :               ΜΑΚΑΡΕΙΟ
                Διαιτητής            :               Νεόφυτος Νεοφύτου
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Παύλος Γεωργίου
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Ομηρος Τζιωρτζής
                4ος Διαιτητής    :               Ανδρέας Στρούθου
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Χρίστος Νικολαϊδης

Κυριακή, 15.09.2019 / 19:00
Ε.Ν Παραλιμνίου - ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου
                Στάδιο  :               ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
                Διαιτητής            :               Λεόντιος Τράττου
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Μάριος Δημητριάδης
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Ανδρέας Μιχαηλίδης
                4ος Διαιτητής    :               Κωνσταντίνος Φωτίου
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Παναγιώτης Γερασίμου

Δευτέρα, 16.09.2019 / 19:00
Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας
                Στάδιο  :               N. PAPAS GROUP – Αμμόχωστος Επιστροφή
                Διαιτητής            :               Βασίλης Δημητρίου
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Χαράλαμπος Χαραλάμπους
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Στέλιος Νικήτα
                4ος Διαιτητής    :               Αναστάσης Αναστάση
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Μάριος Τσαγγάρης
 

Top