Sports Football Cyprus Coca Cola Cup Διαιτητές αγώνων Κυπέλλου Coca - Cola (29 Ιανουαρίου)

Διαιτητές αγώνων Κυπέλλου Coca - Cola (29 Ιανουαρίου)

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους Διαιτητές, Βοηθούς Διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της Β’ Φάσης του Κυπέλλου Coca - Cola Α’ & Β’ Κατηγορίας.
 
Πρώτος αγώνας
Τετάρτη, 29.01.2020 / 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Μόρφου - ΕΘΝΙΚΟΣ Αχνας
                Στάδιο  :               ΜΑΚΑΡΕΙΟ
                Διαιτητής            :               Φελλάς Κωνσταντίνος
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Καλησπέρας Νίκος
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Τζιωρτζής Ομηρος
                4ος Διαιτητής    :               Κάττου Ιωάννης
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :   Γεωργίου Ανδρέας
 
Επαναληπτικοί αγώνες
Τετάρτη, 29.01.2020 / 16:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου - ΠΑΦΟΣ FC
                Στάδιο  :               N. PAPAS GROUP Αμμόχωστος/Επιστροφή
                Διαιτητής            :               Νεοκλέους Νικόλας
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Μιχαηλίδης Ανδρέας
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Μαρίνου Μιχάλης
                4ος Διαιτητής    :               Κώστα Ροβέρτος
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ιωάννου Μιχάλης
 
Τετάρτη, 29.01.2020 / 16:30
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας - ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
                Στάδιο  :               Γ.Σ.Π
                Διαιτητής            :               Χριστοφή Τιμόθεος
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Γεωργίου Παύλος
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Καλογήρου Μάριος
                4ος Διαιτητής    :               Χριστοδούλου Κυριάκος
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Αργυρού Μιχάλης
 
Τετάρτη, 29.01.2020 / 19:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας
                Στάδιο  :               ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
                Διαιτητής            :               Δημητρίου Βασίλης
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Χαραλάμπους Χαράλαμπος
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Λαζάρου Ιωάννης
                4ος Διαιτητής    :               Νικολάου Γιώργος
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Τσαγγάρης Μάριος
Top