Σημερινή

Σάββατο, 26/07/2014

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μουντιαλ

| Εκτύπωση | 13/06/2010 |

Μέρα Αγώνας Όμιλος Ώρα Πόλη

11/6 Ν. Αφρική-Μεξικό 1 17.00 Γιοχάνεσμπουργκ
11/6 Ουρουγουάη-Γαλλία 1 21.30 Κέιπ Τάουν
12/6 Ν. Κορέα-Ελλάδα 2 14.30 Πορτ Ελίζαμπεθ
12/6 Αργεντινή-Νιγηρία 2 17.00 Γιοχάνεσμπουργκ
12/6 Αγγλία-ΗΠΑ 3 21.30 Ρούστενμπουργκ
13/6 Αλγερία-Σλοβενία 3 14.30 Πολοκβέιν
13/6 Σερβία-Γκάνα 4 17.00 Πρετόρια
13/6 Γερμανία-Αυστραλία 4 21.30 Ντέρμπαν
14/6 Ολλανδία-Δανία 5 14.30 Γιοχάνεσμπουργκ
14/6 Ιαπωνία-Καμερούν 5 17.00 Μπλούμφονταϊν
14/6 Ιταλία-Παραγουάη 6 21.30 Κέιπ Τάουν
15/6 Νέα Ζηλανδία-Σλοβακία 6 14.30 Ρούστενμπουργκ
15/6 Ακτή Ελεφαντοστού-Πορτογαλία 7 17.00 Πορτ Ελίζαμπεθ
15/6 Βραζιλία-Β. Κορέα 7 21.30 Γιοχάνεσμπουργκ
16/6 Ονδούρα-Χιλή 8 14.30 Νέλσπρουιτ
16/6 Ισπανία-Ελβετία 8 17.00 Ντέρμπαν
16/6 Ν. Αφρική-Ουρουγουάη 1 21.30 Πρετόρια
17/6 Αργεντινή-Ν. Κορέα 2 14.30 Γιοχάνεσμπουργκ
17/6 Ελλάδα-Νιγηρία 2 17.00 Μπλούμφονταϊν
17/6 Γαλλία-Μεξικό 1 21.30 Πολοκβέιν
18/6 Γερμανία-Σερβία 4 14.30 Πορτ Ελίζαμπεθ
18/6 Σλοβενία-ΗΠΑ 3 17.00 Γιοχάνεσμπουργκ
18/6 Αγγλία-Αλγερία 3 21.30 Κέιπ Τάουν
19/6 Ολλανδία-Ιαπωνία 5 14.30 Ντέρμπαν
19/6 Γκάνα-Αυστραλία 4 17.00 Ρούστενμπουργκ
19/6 Καμερούν-Δανία 5 21.30 Πρετόρια
20/6 Σλοβακία-Παραγουάη 6 14.30 Μπλούμφονταϊν
20/6 Ιταλία-Νέα Ζηλανδία 6 17.00 Νέλσπρουιτ
20/6 Βραζιλία-Ακτή Ελεφαντοστού 7 21.30 Γιοχάνεσμπουργκ
21/6 Πορτογαλία-Β. Κορέα 7 14.30 Κέιπ Τάουν
21/6 Χιλή-Ελβετία 8 17.00 Πορτ Ελίζαμπεθ
21/6 Ισπανία-Ονδούρα 8 21.30 Γιοχάνεσμπουργκ
22/6 Μεξικό-Ουρουγουάη 1 17.00 Ρούστενμπουργκ
22/6 Γαλλία-Ν. Αφρική 1 17.00 Μπλούμφονταϊν
22/6 Ελλάδα-Αργεντινή 2 21.30 Πολοκβέιν
22/6 Νιγηρία-Ν. Κορέα 2 21.30 Ντέρμπαν
23/6 ΗΠΑ-Αλγερία 3 17.00 Πρετόρια
23/6 Σλοβενία-Αγγλία 3 17.00 Πορτ Ελίζαμπεθ
23/6 Αυστραλία-Σερβία 4 21.30 Νέλσπρουιτ
23/6 Γκάνα-Γερμανία 4 21.30 Γιοχάνεσμπουργκ
24/6 Παραγουάη-Νέα Ζηλανδία 6 17.00 Πολοκβέιν
24/6 Σλοβακία-Ιταλία 6 17.00 Γιοχάνεσμπουργκ
24/6 Δανία-Ιαπωνία 5 21.30 Ρούστενμπουργκ
24/6 Καμερούν-Ολλανδία 5 21.30 Κέιπ Τάουν
25/6 Β. Κορέα-Ακτή Ελεφαντοστού 7 17.00 Νέλσπρουιτ
25/6 Πορτογαλία-Βραζιλία 7 17.00 Ντέρμπαν
25/6 Ελβετία-Ονδούρα 8 21.30 Μπλούμφονταϊν
25/6 Χιλή-Ισπανία 8 21.30 Πρετόρια

ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16

26/6 1ος 1 ομίλου-2ος 2 ομίλου 17.00 Πορτ Ελίζαμπεθ
26/6 1ος 3 ομίλου-2ος 4 ομίλου 21.30 Ρούστενμπουργκ
27/6 1ος 4 ομίλου-2ος 3 ομίλου 17.00 Μπλούμφονταϊν
27/6 1ος 2 ομίλου-2ος 1 ομίλου 21.30 Γιοχάνεσμπουργκ
28/6 1ος 5 ομίλου-2ος 6 ομίλου 17.00 Ντέρμπαν
28/6 1ος 7 ομίλου-2ος 8 ομίλου 21.30 Γιοχάνεσμπουργκ
29/6 1ος 6 ομίλου-2ος 5 ομίλου 17.00 Πρετόρια
29/6 1ος 8 ομίλου-2ος 7 ομίλου 21.30 Κέιπ Τάουν

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

2 & 3 Ιουλίου στις 17.00 και στις 21.30 6 & 7 Ιουλίου στις 21.30 10 Ιουλίου στις 21.30 11 Ιουλίου στις 21.30