Πρόγραμμα Δ' Κατηγορίας

Πραγματοποιήθηκε σήμερα το μεσημέρι στα γραφεία της ΚΟΠ η κλήρωση του Πρωταθλήματος Cyta Δ’ Κατηγορίας περιόδου 2012/2013.
 
Στο νέο Πρωτάθλημα θα λάβουν μέρος 14 ομάδες και η πρεμιέρα είναι προγραμματισμένη για τις 15 Σεπτεμβρίου.
 
Αναλυτικά το πρόγραμμα της νέας αγωνιστικής περιόδου:
 
1η (15-16/09/2012) - 14η αγωνιστική (15-16/12/2012)
ΜΕΑΠ-Ένωση Νέων  Ύψωνα
ΠΟ Ξυλοτύμπου-ΑΕΝ Αγ. Γεωργίου Βρυσούλλων / Αχερίτου
Κ&Ε Τραχωνίου-Ασπίς Πύλας
Λειβαδιακός / Σαλαμίνα Λειβαδιών-Κισσός FC
ΘΟΪ Λακατάμιας-Δυναμό Περβολιών
Αμαθούς Αγίου Τύχωνα-Ελπίδα Αστρομερίτη
Ηρακλής Γερολάκκου-Φοίνικας Αγ. Μαρίνας Χρυσοχούς
 
2η (22-23/09/2012) - 15η αγωνιστική (22-23/12/2012)
ΜΕΑΠ-ΠΟ Ξυλοτύμπου
Ελπίδα Αστρομερίτη-Ηρακλής Γερολάκκου
Δυναμό Περβολιών-Αμαθούς Αγίου Τύχωνα
Κισσός FC-ΘΟΪ Λακατάμιας
Ασπίς Πύλας-Λειβαδιακός / Σαλαμίνα Λειβαδιών
ΑΕΝ Αγ. Γεωργίου Βρυσούλλων / Αχερίτου-Κ&Ε Τραχωνίου
Ένωση Νέων  Ύψωνα-Φοίνικας Αγ. Μαρίνας Χρυσοχούς
 
3η (29-30/09/2012) - 16η αγωνιστική (05-6/01/2013)
ΠΟ Ξυλοτύμπου-Ένωση Νέων  Ύψωνα
Κ&Ε Τραχωνίου-ΜΕΑΠ
Λειβαδιακός / Σαλαμίνα Λειβαδιών-ΑΕΝ Αγ. Γεωργίου Βρυσούλλων / Αχερίτου
ΘΟΪ Λακατάμιας-Ασπίς Πύλας
Αμαθούς Αγίου Τύχωνα-Κισσός FC
Ηρακλής Γερολάκκου-Δυναμό Περβολιών
Φοίνικας Αγ. Μαρίνας Χρυσοχούς- Ελπίδα Αστρομερίτη
 
4η (06-7/10/2012) - 17η αγωνιστική (12-13/01/2013)
ΜΕΑΠ-Λειβαδιακός / Σαλαμίνα Λειβαδιών
ΠΟ Ξυλοτύμπου-Κ&Ε Τραχωνίου
Δυναμό Περβολιών-Φοίνικας Αγ. Μαρίνας Χρυσοχούς
Κισσός FC-Ηρακλής Γερολάκκου
Ασπίς Πύλας-Αμαθούς Αγίου Τύχωνα
ΑΕΝ Αγ. Γεωργίου Βρυσούλλων / Αχερίτου-ΘΟΪ Λακατάμιας
Ένωση Νέων  Ύψωνα-Ελπίδα Αστρομερίτη
 
5η (13-14/10/2012) - 18η αγωνιστική (19-20/01/2013)
Κ&Ε Τραχωνίου- Ένωση Νέων  Ύψωνα
Λειβαδιακός / Σαλαμίνα Λειβαδιών-ΠΟ Ξυλοτύμπου
ΘΟΪ Λακατάμιας-ΜΕΑΠ
Αμαθούς Αγίου Τύχωνα-ΑΕΝ Αγ. Γεωργίου Βρυσούλλων / Αχερίτου
Ηρακλής Γερολάκκου-Ασπίς Πύλας
Φοίνικας Αγ. Μαρίνας Χρυσοχούς-Κισσός FC
Ελπίδα Αστρομερίτη-Δυναμό Περβολιών
 
6η (20-21/10/2012) - 19η αγωνιστική (26-27/01/2013)
ΜΕΑΠ-Αμαθούς Αγίου Τύχωνα
ΠΟ Ξυλοτύμπου-ΘΟΪ Λακατάμιας
Κ&Ε Τραχωνίου-Λειβαδιακός / Σαλαμίνα Λειβαδιών
Κισσός FC-Ελπίδα Αστρομερίτη
Ασπίς Πύλας-Φοίνικας Αγ. Μαρίνας Χρυσοχούς
ΑΕΝ Αγ. Γεωργίου Βρυσούλλων / Αχερίτου-Ηρακλής Γερολάκκου
Ένωση Νέων  Ύψωνα-Δυναμό Περβολιών
 
7η (27-28/10/2012) - 20η αγωνιστική (02-3/02/2013)
Λειβαδιακός / Σαλαμίνα Λειβαδιών-Ένωση Νέων  Ύψωνα
ΘΟΪ Λακατάμιας-Κ&Ε Τραχωνίου
Αμαθούς Αγίου Τύχωνα-ΠΟ Ξυλοτύμπου
Ηρακλής Γερολάκκου-ΜΕΑΠ
Φοίνικας Αγ. Μαρίνας Χρυσοχούς-ΑΕΝ Αγ. Γεωργίου Βρυσούλλων / Αχερίτου
Ελπίδα Αστρομερίτη-Ασπίς Πύλας
Δυναμό Περβολιών-Κισσός FC
 
8η (03-4/11/2012) - 21η αγωνιστική (09-10/02/2013)
ΜΕΑΠ-Φοίνικας Αγ. Μαρίνας Χρυσοχούς
ΠΟ Ξυλοτύμπου-Ηρακλής Γερολάκκου
Κ&Ε Τραχωνίου-Αμαθούς Αγίου Τύχωνα
Λειβαδιακός / Σαλαμίνα Λειβαδιών-ΘΟΪ Λακατάμιας
Ασπίς Πύλας-Δυναμό Περβολιών
ΑΕΝ Αγ. Γεωργίου Βρυσούλλων / Αχερίτου-Ελπίδα Αστρομερίτη
Ένωση Νέων  Ύψωνα-Κισσός FC
 
9η (10-11/11/2012) - 22η αγωνιστική (23-24/02/2013)
ΘΟΪ Λακατάμιας- Ένωση Νέων  Ύψωνα
Αμαθούς Αγίου Τύχωνα-Λειβαδιακός / Σαλαμίνα Λειβαδιών
Ηρακλής Γερολάκκου-Κ&Ε Τραχωνίου
Φοίνικας Αγ. Μαρίνας Χρυσοχούς-ΠΟ Ξυλοτύμπου
Ελπίδα Αστρομερίτη-ΜΕΑΠ
Δυναμό Περβολιών-ΑΕΝ Αγ. Γεωργίου Βρυσούλλων / Αχερίτου
Κισσός FC-Ασπίς Πύλας
 
10η (17-18/11/2012) - 23η αγωνιστική (02-3/03/2013)
ΜΕΑΠ-Δυναμό Περβολιών
ΠΟ Ξυλοτύμπου-Ελπίδα Αστρομερίτη
Κ&Ε Τραχωνίου-Φοίνικας Αγ. Μαρίνας Χρυσοχούς
Λειβαδιακός / Σαλαμίνα Λειβαδιών-Ηρακλής Γερολάκκου
ΘΟΪ Λακατάμιας-Αμαθούς Αγίου Τύχωνα
ΑΕΝ Αγ. Γεωργίου Βρυσούλλων / Αχερίτου-Κισσός FC
Ένωση Νέων  Ύψωνα-Ασπίς Πύλας
 
11η (24-25/11/2012) - 24η αγωνιστική (09-10/03/2013)
Αμαθούς Αγίου Τύχωνα-Ένωση Νέων  Ύψωνα
Ηρακλής Γερολάκκου-ΘΟΪ Λακατάμιας
Φοίνικας Αγ. Μαρίνας Χρυσοχούς-Λειβαδιακός / Σαλαμίνα Λειβαδιών
Ελπίδα Αστρομερίτη-Κ&Ε Τραχωνίου
Δυναμό Περβολιών-ΠΟ Ξυλοτύμπου
Κισσός FC-ΜΕΑΠ
Ασπίς Πύλας-ΑΕΝ Αγ. Γεωργίου Βρυσούλλων / Αχερίτου
 
12η (01-2/12/2012) - 25η αγωνιστική (16-17/03/2013)
ΜΕΑΠ-Ασπίς Πύλας
ΠΟ Ξυλοτύμπου-Κισσός FC
Κ&Ε Τραχωνίου-Δυναμό Περβολιών
Λειβαδιακός / Σαλαμίνα Λειβαδιών-Ελπίδα Αστρομερίτη
ΘΟΪ Λακατάμιας-Φοίνικας Αγ. Μαρίνας Χρυσοχούς
Αμαθούς Αγίου Τύχωνα-Ηρακλής Γερολάκκου
Ένωση Νέων  Ύψωνα-ΑΕΝ Αγ. Γεωργίου Βρυσούλλων / Αχερίτου
 
13η (08-9/12/2012) - 26η αγωνιστική (23-24/03/2013)
Ηρακλής Γερολάκκου-Ένωση Νέων  Ύψωνα
Φοίνικας Αγ. Μαρίνας Χρυσοχούς-Αμαθούς Αγίου Τύχωνα
Ελπίδα Αστρομερίτη-ΘΟΪ Λακατάμιας
Δυναμό Περβολιών-Λειβαδιακός / Σαλαμίνα Λειβαδιών
Κισσός FC-Κ&Ε Τραχωνίου
Ασπίς Πύλας-ΠΟ Ξυλοτύμπου
ΑΕΝ Αγ. Γεωργίου Βρυσούλλων / Αχερίτου-ΜΕΑΠ

Top